Esteu aquí

Eleccions al Secretariat Nacional 2014


RESULTATS DEFINITIUS


Veure escrutini

Secretariat Nacional 2014

Nacional

1 Forcadell Lluís, Carme
2 Marfany Sagalés, Jaume
3 Civit i Martí, Ferran
4 Termes i Serra, Ignasi
5 Alentorn Sànchez, Rosa
6 Martín Abellan, Irene
7 Albertí i Cortes, Josep
8 Martínez Soler, Jordi
9 Gené Casals, Ricard
10 Pugès i Dorca, Pere
11 Terribas i Alamegò, Jaume
12 Colomer i Besga, Josep
13 Porta i Espelt, Andreu
14 Loire Fernàndez, Roser
15 Cucurull Miralles, Victor
16 Contijoch Amill, Joan
17 Manyà i Martinez, Jordi
18 Cots Tallada, Gemma
19 Morral i Berenguer, Antoni
20 Que i Quer, Albert
21 Segura i Buixó, Carles
22 Llimona i Botey, Antoni
23 Camps Campos, Ferran
24 Puig Soler, Josep Emili
25 Martín Ballesta, Albert

R1a1 Regió 1a1 - Ciutat de Barcelona

26 Àngel Basela, Aida
27 Peñarroja Sánchez, Galdric
28 Planas i Vilar, Rosa Maria
29 Torres i Vilatarsana, Marta
30 Andreu Mondon, Magalí
31 Benet i Mònico, Ariadna
32 Garcia Perez, Enric

R1a2 Regió 1a2 - Barcelonès Nord

33 Sellés Quintana, Magdalena (Lena)
34 Pedrol Martí, Josep

R1a3 Regió 1a3 - Barcelonès Sud

35 Cirera Prats, Eduard
36 Romeu Casanovas, Teresa

R1b Regió 1b - Maresme

37 Riera i Porta, Josep (PEP)
38 Encuentra Pubia, Marta
39 Carulla i Noguera, Daniel

R1c Regió 1c - Baix Llobregat

40 Rosell i Martí, Montserrat
41 Vilarasau Farré, Jordi
42 Padrós i Perejoan, Marcel

R1d Regió 1d - Vallès Occidental

43 Codó-Sastrada, Xavier
44 Fernandez Molinet, Josep Lluís
45 Roca i Girabau, Joan Carles

R1e Regió 1e - Vallès Oriental

46 Guarch i Calvet, Joan
47 Bosch i Lladó, Josep M
48 Forns i Roca, Maria

R2 Regió 2 - Gironès, Alt i Baix Empordà, la Garrotxa, Pla de l'Estany i la Selva.

49 Pèlachs Farcy, Sebastià
50 Pagès Fortuny, Jordi
51 Llorens i Garangou, Joaquim

R3 Regió 3 - Alt Penedès, Baix Penedès i Garraf.

52 Juanola Codina, Mireia
53 Mestre i Montané, Joan
54 Comas Güell, Montserrat

R4 Regió 4 - Tarragonès, Conca de Barberà, Alt Camp, Baix Camp i Priorat.

55 Frigola Olives, Gilbert
56 Galan i Gil, Joaquim
57 Calbet Cassanyes, Josep Maria

R5 Regió 5 - Baix Ebre, Ribera d'Ebre, Terra Alta, Montsià i Matarranya.

58 Alves i Recasens, Manel
59 Guiu Torner, Marcel
60 Sabaté i Ibáñez, Josep

R6 Regió 6 - Segrià, Urgell, Segarra, Les Garrigues, Pla d'Urgell, Noguera, Llitera i Baix Cinca.

61 Artigues i Pons, Cecília
62 Serret Aleu, Meritxell
66 Vico Palafoix, Francesc Xavier

R7 Regió 7 - Bages, Anoia, Berguedà i Solsonès.

64 Vinyals Abadal, Núria
65 Cornudells i Companys, Antoni
66 Carrera Vila, Valentí

R8 Regió 8 - Baixa Cerdanya, Alt Urgell, Pallars Jussà, Pallars Sobirà, Ribagorça, Alta Ribagorça i Val d'Aran.

67 Boloix Pons, Xavier
68 Muntané Ester, Pere
69 Delgado Berengue Joaquim

R9 Regió 9 - Osona i Ripollès.

70 Morral Palacín, Noemí
71 Guillaumes i Isern, Nuri
72 Costa i Trachsel, Marc

R10 Regió 10 - Rosselló, Vallespir, Fenolleda, Capcir, Alta Cerdanya i Conflent.

73 Bitlloch i Carbó, Francesc
74 Fuster i Usas, Guillem
75 Llaveria Pereiras, Noemí